nejsem sama
Úvod
Krása a zdraví
Recepty
Nápady
Magický svět
Cestování
Partnerské vztahy
Příběhy
Domů     Zákony karmy: Ohlídejte si štěstí!
Zákony karmy: Ohlídejte si štěstí!
Všechno, co v životě uděláte, se vám dříve či později vrátí. Jste vládkyněmi svého osudu!

Toužíte po šťastném a spokojené životě, ve kterém se vám podaří vše, na co sáhnete? Ujistěte se, že žijete podle pravidel karmy!

Karma je zákon příčiny a následku. Co činíte druhým, vrátí se vám stejnou měrou. Pokud má někdo šťastný život a daří se mu, pravděpodobně v minulém životě vykonal dobro.

Zákon příčiny

Hlavní zákon karmy říká, že co zasejete, to sklidíte. Celý váš život ovlivňuje, jak se chováte. Pokud toužíte po lásce, nemůžete rozsévat nenávist. Když se vám zdá, že máte v životě málo štěstí, začněte konat více dobra.

Zákon tvoření

Druhý zákon upozorňuje na nečinnost. Pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte pro to něco udělat. Lidé, kteří čekají, až jim štěstí spadne do klína, mají smůlu.

Zákon růstu

Třetí zákon mluví o změně. Pokud chcete, aby se věci kolem vás daly do pohybu, musíte začít nejdřív u sebe. Chcete-li třeba vylepšit partnerský vztah, nepomohou domluvy o tom, jak se má váš protějšek změnit. Začněte sami.

Pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte pro to něco udělat.
Pokud chcete něčeho dosáhnout, musíte pro to něco udělat.

Zákon pokory

Základem karmy a toho, jak funguje magický vesmír, je samozřejmě pokora. Štěstí byste měli umět nalézt v tom, co už máte, a ocenit naprosto obyčejné chvíle.

Pokud jste zvyklí jen brblat na to, jak je život nespravedlivý a všichni se mají lépe, život vám ukáže jeho odvrácenou stranu.

Zákon propojení

Dejte si na pozor na to, co přejete sobě i druhým! Mohlo by se vám to splnit. A ne nadarmo se říká, přej a bude ti dáno…

Zákon zodpovědnosti

Buďte ochotní si přiznat, že i vy děláte chyby a nejste vždy dokonalí. Pokud totiž přistupujete k životu s otevřenou myslí, získáte příležitost užít si každý okamžik.

Schopnost převzít zodpovědnost za chyby, které jste udělali a ještě uděláte, je první krok k úspěchu.

Zákon přítomnosti

Buďte připraveni si užít to, co se děje tady a teď. Pokud žijete v budoucnosti a čekáte stále na „až“, nikdy nebudete spokojeni.

Zákon trpělivosti

Nemůžete dostat vše hned. Vesmír vám dopřeje to, oč žádáte, v tu nejvhodnější dobu. Co má být vaše, to si vás najde. Vzpomeňte si na moment, kdy jste nedostali to, co jste si tolik přáli. Možná dnes už víte, že to tak bylo správně.

Zákon opakování

Karma vám bude opakovat tytéž situace až do chvíle, dokud je dostatečně nepochopíte a neponaučíte se z nich.

Zákon pohostinnosti

Když nedáváte, nemůžete dostávat. Poskytnete-li jednomu pomoc, budete se mít vždy na koho obrátit. To buduje dobrou karmu a tvoří základ pro šťastný život.

Pozor, ať vás nenavštíví jiný duch.
Pozor, ať vás nenavštíví jiný duch.

Jak vyvolat ducha? Vždy mějte pomocníka!

Řiďte se jasným pravidlem – ducha byste nikde neměli vyvolávat sami. Nikdy nevíte, koho vyvoláte, a vystavili byste se riziku, že na vás zaútočí zlý duch.

Připravte si místnost

Prostory by měly být temné, duše snese nanejvýš zapálenou svíčku. Zavřete oči a třikrát za sebou jmenujte, jakého ducha chcete přivolat. Pokud víte, řekněte jeho jméno, datum narození a úmrtí.

Pak řekněte znamení, které vám duch má dát, abyste si byli jisti, že je v místnosti. Musí to být něco snadno rozpoznatelného. Může se stát, že přijde úplně jiný duchy.

Otázky jsou důležité

Důležité je také vědět, na co se ducha chcete zeptat. Řekněte mu, co má udělat, když odpoví ano a naopak. Nikdy nevyvolávejte ducha jen z nudy, mohli byste ho rozčílit.

Než ho pošlete pryč, poděkujte mu. Vždy buďte k duším zemřelých uctiví. Při odvolání zopakujte jeho jméno třikrát a pak otevřete okno a místnost vyvětrejte.

Magický úklid s očarovaným koštětem

Nenápadný pomocník při úklidu, který umí čistit prostory a chránit svého majitele? Přece koště! K čarodějkám patří už odpradávna, vymetáním odháněly zlé energie.

Necháte-li ho posypané solí stát před domem, zabrání vstupu zla a také nepřátelským duchům. A máte-li noční můry, zavěste ho po úklidu na chvilku na dveře ložnice. Zabrání, aby tam nevítaný host vkročil.

Směs koření nasypejte na libovolnou bankovku.
Směs koření nasypejte na libovolnou bankovku.

Skořicový rituál pro tvorbu úspor

Pokud si spoříte nebo potřebujete získat víc peněz, využijte síly koření, které máte doma. Budete potřebovat skořici, hřebíček a bobkový list. Rituál bystě měli provádět vždy během novoluní, kdy je Měsíc v energii změny a nového počátku.

Mějte ji stále u sebe

Směs koření ze třech výše uvedených druhů nasypejte na libovolnou bankovku, nechte působit zhruba hodinu na měsíčním světle a poté ji schovejte do kabelky, kterou pravidelně nosíte. Skrýt ji můžete také v kasičce nebo v nočním stolku.

Rituál by vám měl zajistit vyšší výplatu, případně navýšení vedlejších příjmů nebo jednorázový finanční zisk. Můžete ho opakovat každý měsíc, vždy si však počkejte na nov. Jindy by se totiž minul účinkem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
ludmilamarkova

No jo, to s tema zákonejma nastavení je hezký, ale kopnout do toho a zacit změny, to už je věda. Co já bych si přála změnit? Fakt spousta vecí. Musim asi začít u sebe. Kruci, protože jinak jak řikaj, štěstí mi samo do klína nespadne. No nic, do toho!

eliska

Já jsem slyšela o karmě hodně, ale nikdy jsem teda nepochopila, jak funguje ten zákon pokory. Ale je pravda, že když se člověk zaměří na to dobře co má, tak najede takový ten fíling štěstí. Mozna bych mela víc se koukat na to co mam a nenarikat.

pavlajelinkova

Tohle je přesně to, co jsem potřebovala slyšet. Hudba je pro mě způsob, jak šířit lásku a pozitivní vibrační úroveň, takže principy karmy a zákony, které byly popsány, jsou pro mě blízké. Věřím, že právě toto nastavení pomůže i v mých budoucích projektech.

gabrielasykorova

Souhlasím s tím, že bychom měli žít podle pravidel karmy. Je fascinující, jak jednoduchý koncept příčiny a následku může mít tak významný dopad na náš život. Zajímalo by mě, jak tyto principy aplikovat v moderním hektickém světě, kde na zdánlivě nepatrné rozhodnutí často zapomínáme.

sdílejte článek
Související články
Rádi jsme sedávali na zahradě ve stínu toho košatého, starého stromu. Neměli jsme ani tušení, že se v jeho kořenech skrývá velké tajemství. Strážce byl ale děsivý! Lenošili jsme pod tím stromem často a rádi. Stál v koutě zahrady u plotu, za nímž tekl potůček. Byl to obrovský dub, který musel být starý snad tisíc let. Tyto stromy se […]
Manžel mě opustil kvůli jiné ženě a já byla úplně na dně. Souhlasila jsem s tím, že se zúčastním podivné seance. Měla jsem v tom vztahu navrch! Manžel nebyl žádný velký krasavec, zatímco já si mohla vybírat. Majetný taky závratně nebyl. Měli jsme byt v osobním vlastnictví, dvě auta a chalupu. Nic víc! Abych si nezkazila život, svou postavu a dobré […]
Už vás nebaví počítat každou korunu a toužíte po balíku peněz? Tak zkontrolujte, co máte v šatníku. Stará čínská magie praví, že jakmile máte ve skříni nepořádek, odhání to od vás peníze a přitahuje nesnáze. Pozor si dejte také na barvy, které každý den oblékáte. Mají svůj jasný význam. Bílá košile k vám navrátí peníze Bílá je […]
Ten duch se na mě přilepil v parku u křížku a pronásledoval mě celou cestu, marně jsem před ním utíkala, zachránila mě až lávka přes potok. Stalo se to před několika lety, když jsem se vracela s manželem, již značně společensky upraveným, z večírku u jeho bratra. Švagrová nás přemlouvala, abychom přespali u nich. Já ale chtěla domů do své postele, a tak […]
reklama
Partnerské vztahy
Zklamala mě, a já nevím, co teď
Vnučka byla moje vymodlené vnoučátko. Měly jsme úžasný vztah až do té doby, než odešla studovat do Prahy. Přestala totiž komunikovat s rodinou, a my netušili, čím se živí. Jestli jsem se na něco v důchodu těšila, byla to vnoučátka. Syny jsem měla velmi mladá, Ondřej se narodil, když mi bylo devatenáct, a Viktor jen o dva roky […]
Ubližuje, ale i tak ho milujete?
Proč ženy tak často zůstávají ve vztazích, které je ničí? Jak je těžké od sebe odehnat darebáka dřív, než vás úplně vysaje, zničí a odhodí? Když máte nevyřešené problémy z dětství, které se týkají neopětované lásky, máte pak tendence nacházet si muže, s nimiž zažíváte stejné trápení. Protože vás tyto prožitky velmi zasáhly, podvědomě hledáte někoho, kdo by vám je pomohl […]
Co napoví vaše poloha v posteli?
Oblíbená pozice, ve které spolu se svojí drahou polovičkou usínáte, odhalí, jak to mezi sebou máte a v jakém stadiu se váš vztah právě nachází. Ve spánku si totiž nemůžete nic nalhávat. Spánek je očistný nejen pro naše tělo, mysl a duši, ale také je ideální k tomu, abyste si mohla nalít příslovečného čistého vína co se týče vztahu […]
Kolegyně mi záviděla, a tak mi dělala naschvály
Ženy dokážou být někdy opravdu zákeřné. S kolegyněmi jsme myslely, že k nám Eva lehce zapadne. Jenže jako jediná bez dětí i chlapa to těžce nesla a odnášela jsem to právě já. Svou práci v kanceláři miluji, ale jak už tomu běžně bývá, v kolektivu plném žen se nevyhnete intrikám, pomlouvání a naschválům. My jsme se třemi kolegyněmi byly naprosto sehrané a byly […]
Cestování
Starobylé Turecko – Evropa
Turecko nabízí rozmanité možnosti pro strávení letní dovolené. Luxusní hotelové resorty nabízí skvělé služby, ale místní městečka a letoviska také mnoho památek k poznávání. Letní dovolená v Turecku je další oblíbenou záležitostí českých turistů. Příjemné počasí tu panuje od května až do října, v letní sezoně tu je 12 hodin slunečního svitu a prakticky žádný déšť. Klasika, která neomrzí Oblíbenou […]
Kouzelné řecké ostrovy
Dokonalé pláže, krásná příroda, zajímavé památky a méně turistů. Tady navíc i trochu ušetříte a dovolená bude i tak úžasná! Zkuste něco nového a přitom řeckého! Krásný výhled Portara Zde najdete opravdu nádherné pláže s tyrkysovým Egejským mořem, malebné typické řecké vesničky i bohatou historii, zejména tu antickou. Na ostrově Naxos si užije ideální dovolenou ten, kdo touží po dobrém odpočinku a hlavně klidu. […]
Ochutnejte snové kouzlo Malediv
Máte-li hluboko do kapsy, tahle luxusní jihoasijská destinace vám zřejmě zůstane zapovězena. Tedy pokud si netroufnete na velké dobrodružství a nevydáte se na exotické Maledivy na vlastní pěst. Podaří-li se vám vychytat letenky, sen se může stát velmi rychle skutečností. Souostroví Maledivy na jihu Asie v Indickém oceánu tvoří řetězec 19 korálových atolů s celkem […]
Kalábrie úchvatná a malebná – Itálie
Není nad to užívat si na dlouhých písečných plážích a v zátokách si najít diskrétní místo jen pro sebe. Taková je dovolená v italské části Kalábrie. Pokud chcete zažít nefalšovanou italskou atmosféru, pak je pro vás Kalábrie tím pravým místem. Najdete ji v nejjižnější části země jako špičku pomyslné boty. Ač nepatří k nejbohatším regionům, […]
Krása a zdraví
Nadopujte se všemi béčky
Vitaminů skupiny B je celkem osm a všechny by se pro naše zdraví přetrhly. Pečují o kůži, vlasy, nervy i srdce. Ne vždy jich ale přijímáme tolik, kolik potřebujeme. Mrkneme se na zoubek těm nejdůležitějším z celé skupiny a pro začátek si můžeme říct, že i když máte jejich spotřebu pokrytou, stres, kouření, pití alkoholu nebo velkého množství kávy či čaje vedou […]
Dodržujte správný pitný režim!
Víte, kolik toho máte za den vypít? Řídit se žízní nestačí. V horkých letních dnech byste měla mít lahev vody neustále u sebe. Při nedostatku vody se tekutiny v těle zahušťují, snižuje se tlak, zhoršuje se prokrvení částí těla a vám se dělá mdlo. Spočítejte si, kolik vody byste měla během dne vypít! Žízeň není ukazatel Myslíte si, že […]
4 časté chyby při holení nohou
Mít neoholené nohy je dnes prostě trapas. Ať je vám málo, nebo víc, s lýtky vzhledu medvědice nikoho neokouzlíte. Jak ale předejít podráždění kůže a mít nožky jako hedvábí Pokud si říkáte, že holení nemůže být přece žádná věda, vyvedeme vás z omylu. Stačí totiž několik unáhlených kroků a místo krásných hladkých nohou se budete […]
Spáleniny od slunce: Co přinese úlevu?
Stačí si chvilku pospat venku na zahradě a pokožka dostane od sluníčka pěkně zabrat. A všichni víme, že to opravdu hodně bolí. Jak tělo rychle ošetřit? Zapomněli jste se namazat opalovacím krémem? Kůže vám to připomene nejen večer, ale bohužel si to pamatuje a při opakovaném spálení se škody postupně sčítají. Nebezpečně si tak koledujete o trvalejší poškození […]
Magický svět
Jaký muž se k vám hodí?
Nauka o číslech – numerologie – vám poradí, s kým stvoříte ideální pár. Stačí jen znát, kdy se muž, co vás zajímá, narodil. Pak porovnejte své životní číslo s jeho číslem, a hned budete mít jasno. Omystické povaze čísel psali do hliněných tabulek již staří Sumerové. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem je nabíledni, každý jsme se „někdy“ narodil. To […]
Jak mě uzdravil babiččin kouzelný lektvar
Podle lékařů mi nebylo pomoci. Já ale věřila, že se stane zázrak a já porazím smrt. V těžké chvíli se objevila babička, aby mi poradila. Ještě když jsem slavila své šedesáté narozeniny, říkala jsem si, že jsem zdravý člověk, který si nemá na co stěžovat. A asi jsem se rouhala, protože se sešel rok s rokem, a udeřily problémy ze […]
Základní pravidla učení feng-šuej
Feng-šuej je starobylé čínské umění, které vám ukáže, jak být doma v harmonii s přírodními energiemi a přinést štěstí a lásku. Nejdůležitější zásadou feng- -šuej je udržování čistoty a pořádku. Chaos blokuje tok pozitivní energie a může negativně ovlivnit celý váš život. Základní životní energie se pak nazývá čchi a udržuje rovnováhu a harmonii v přírodě i v lidském těle. Vchod do […]
Babička chodila vyprávět pohádku na dobrou noc
Můj malý syn mi začal náhle povídat pohádky, které jsem znala ze svého dětství. Tvrdil, že je zná od babičky, která za nim chodí, když spinká. Můj šestiletý syn na mě vykulil oči zpod peřiny a řekl: „Mami, nečti mi pohádky z knížky, ale vyprávěj je jen tak, jak to dělala babička u tebe!“ Svojí poznámkou mě překvapil. […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Švýcarsko jako země sýra
epochanacestach.cz
Švýcarsko jako země sýra
Sýr je fenoménem švýcarské gastronomie. Vychutnávání sýra ve Švýcarsku se dá přirovnat asi k vychutnávání slivovice u nás či vína ve Francii. Švýcaři mají své oblíbené lahůdky, ale i lokální speciality. Některé ze sýrů se dosud vyrábějí tradičním způsobem, tedy ručně přímo na pastvinách. Takové sýry jsou k dostání jen na zdejších trzích. Který koupit?
Tajemství obrazu v proslulé galerii: Opravdu je na něm létající talíř?
enigmaplus.cz
Tajemství obrazu v proslulé galerii: Opravdu je na něm létající talíř?
Hledat důkazy existence UFO v proslulé florentské galerii Uffizi není zase tak bláhové, jak by to původně vypadalo. Záhadný obraz na vás čeká ve druhém patře galerijního objektu. Výtvarné dílo vzniklo
Moderní obývací pokoj
rezidenceonline.cz
Moderní obývací pokoj
Text: Alena Müllerová Foto: Archiv firem
Poslední britská čarodějnice: Kdo byla Helena Duncan?
epochalnisvet.cz
Poslední britská čarodějnice: Kdo byla Helena Duncan?
Helena Duncan si jako malé děvče vyslouží přízvisko pekelná, neboť tvrdí, že umí mluvit s mrtvými. Od té doby své okolí zahrnuje jedním proroctvím budoucnosti za druhým a jako dospělá se díky tomu stane uznávanou čarodějnicí. Dnes však o jejích schopnostech mnozí pochybují, neboť je údajně doloženo, že při seancích podváděla. Je to pravda? Je
Batikovaná trička jsou zase v módě. Jak si je vyrobit?
panidomu.cz
Batikovaná trička jsou zase v módě. Jak si je vyrobit?
Moderní vzor a ještě batikovaný. Jak si jej vyrobit? Triko nejprve vhodným způsobem poskládáte, sklady převážete provázkem, polijete textilními barvami a pak zafixujete. A to je celé. S příčným pruhem Pomůcky: provázek (gumičky), injekční stříkačka (nebo nosatá láhev), molitanový štětec, mikrotenový sáček, krejčovská křída barevná, zakrývací folie Pomocná chemie: krystalická soda, chlorový čistič, sirnatan sodný
Union Glashütte opět partnerem závodu veteránů napříč Saskem
iluxus.cz
Union Glashütte opět partnerem závodu veteránů napříč Saskem
Jen málokomu se podaří dopřát si tak jedinečný zážitek s klasickými automobily, jakým je závod Sachsen Classic. V jeho rámci se v polovině srpna opět přesunou závodníci kultovní setinové rallye ze Cvi
Archeologové u Kutné Hory odkryli osadu starou 7 000 let
21stoleti.cz
Archeologové u Kutné Hory odkryli osadu starou 7 000 let
Dosud neznámou neolitickou osadu u Kutné Hory objevili badatelé z Archeologického ústavu AV ČR. Unikátní je v tom, že v následujících tisíciletích na jejím místě nevznikla žádná jiná sídliště a díky t
Horská dráha: Už Kateřina Veliká zbožňuje klouzání!
epochaplus.cz
Horská dráha: Už Kateřina Veliká zbožňuje klouzání!
Některé se řítí rychlostí přes 200 km/hod. Jiné sviští ve výšce 139 metrů. Občas se ocitnete hlavou dolů. Ruská carevna by zírala, kdyby viděla, co vzešlo z její kratochvíle. Horské dráhy patří k nevyhledávanějším atrakcím zábavních parků po celém světě. Protože kdo by si nechtěl užít adrenalinovou jízdu a zažít chvíle čisté euforie. Zábava pro
Španělské ptáčky
tisicereceptu.cz
Španělské ptáčky
Většina z nás omáčky miluje. Španělský ptáček patří mezi klasické recepty české kuchyně. Příprava není vůbec složitá. Suroviny 4 plátky z hovězí kýty (celkem asi 600 g) 2 natvrdo uvařená vejce
Temný stín mě pronásledoval městem až domů
skutecnepribehy.cz
Temný stín mě pronásledoval městem až domů
Ten duch se na mě přilepil v parku u křížku a pronásledoval mě celou cestu, marně jsem před ním utíkala, zachránila mě až lávka přes potok. Stalo se to před několika lety, když jsem se vracela s manželem, již značně společensky upraveným, z večírku u jeho bratra. Švagrová nás přemlouvala, abychom přespali u nich. Já ale chtěla domů do své postele, a tak
Kadeřníkovi královy metresy prošlo i znásilnění
historyplus.cz
Kadeřníkovi královy metresy prošlo i znásilnění
Když králova metresa prochází uličkou dvořanů, ulpívají na ní desítky párů očí, které hodnotí každičký detail jejího vzhledu. Jen ať se dívají, má krásné šaty, líčení podle poslední módy, vzácný parfém, a hlavně vysoký účes, jehož tvorba zabrala celé hodiny. Jistý muž, který je nositelem starobylého a prestižního Řádu svatého Michala, dokončuje spis Chvála účesů
Kdy už si mě vezmeš Prachaři?
nasehvezdy.cz
Kdy už si mě vezmeš Prachaři?
Půvabná herečka ze seriálu Jedna rodina Sara Sandeva  (27) už tři roky tvoří pár se starším hercem Jakubem Prachařem (40). Možná je tak pomalu na čase vztah někam posunout. Nabízí se pochopitelně sv
4
0
Would love your thoughts, please comment.x