nejsem sama
Úvod
Krása a zdraví
Recepty
Nápady
Magický svět
Cestování
Partnerské vztahy
Příběhy
Domů     Skvělé talismany pro každodenní štěstí
Skvělé talismany pro každodenní štěstí
Smůla si na vás už nepřijde, každý den bude jako korálek, který stačí navléknout na řetěz pohody.

Pokud nechcete štěstěnu ponechávat jen náhodě, měli byste si domů pořídit několik talismanů. Smůla pak bude jen vzdálený pojem, ne realita.

Je jen několik symbolů, které vás dokážou naladit na vlnu štěstí – a my vám je všechny prozradíme! V den, na který talisman připadá, ho zkrátka hoďte do kabelky a pak počkejte, až udělá práci za vás. Budou se dít zázraky!

Pondělí: Čtyřlístek

Jedním z nejmocnějších symbolů je čtyřlístek. Tajemství jeho magického významu spočívá v jeho vzácnosti. Každý list symbolizuje něco jiného. První je naděje, druhý víra, třetí je láska a čtvrtý znázorňuje štěstí.

Využijte ho především při důležitých rozhodnutích nebo dlouhodobých konfliktech. Dokáže napravit nemožné!

Úterý: Sova

Sova, tajemný noční lovec a symbol moudrosti, má po staletí také v mnoha kulturách pověst nositele štěstí. Jedním z důvodů je její schopnost vidět v temnotě.

Noční lovecké dovednosti jí umožňují létat s lehkostí a jistotou, což jí dává pověst moudrého průvodce. V mnoha kulturách je právě moudrost považována za klíč k úspěchu a štěstí.

Středa: Prasátko

V mnoha kulturách je prasátko symbolem bohatství, dobrého žití a hojnosti. Jeho roztomilý vzhled a kulaté bříško odkazují na dostatek ve všech oblastech. Pomůže ve chvíli, kdy šetříte na důležitou věc. Snad jste si nemysleli, že prasátka jako kasičky jsou dílem náhody?

Čtvrtek: Slunečnice

Slunečnice je pojmenována podle slunce a její vzhled připomíná sluneční paprsky. Ty jsou pak nositeli světla, tepla a života. Vyznačuje se rychlým růstem a může produkovat velké množství semen. Proto je spojována s obdobím růstu, hojnosti a prosperity. Pomůže vám ve finanční oblasti.

Pátek: Křeček

V Číně je křeček symbolem štěstí. V čínštině je slovo pro křečka „cǎishén“, tedy bohatství. Jeho schopnost rychlého množení pak symbolizuje nečekané události, které vedou ke změně.

Sobota: Strom života

Jeho kořeny se proplétají do země, kmen reprezentuje svět pozemský a jeho větve se rozšiřují do nebes. Představuje harmonii a rovnováhu. Je tak nápomocný ve chvílích, kdy se zdá, že se nic nedaří.

Neděle: Lotosový květ

Roste z bahna a vody. Tato schopnost květu vykvést a být krásným přes obtíže a nepříznivé podmínky symbolizuje schopnost překonat obtíže a dosáhnout štěstí navzdory nepříznivým okolnostem. Je spojován s čistotou a dokonalostí a je symbolem nového začátku.

Pravdu se tak dozvíte velmi rychle!
Pravdu se tak dozvíte velmi rychle!

Kouzlo pravdy odhalí lháře

Hledáte magický rituál, který vám umožní odhalit pravdu? Naučíme vás jeden rychlý a jednoduchý. Připravte si bílou svíčku, papír a tužku.

Oko pravdy přinese odpovědi

Napište na čistý papír, jakou lež chcete odhalit (jeden papír je jedna lež, ne více najednou). Dejte ho na místo, kde se schází celá rodina, a svíčku nechte zcela dohořet.

Až příště do vašeho domu vstoupí ten, kdo má promluvit, dům chráněný kouzlem mu lež neumožní. Pravdu se tak dozvíte velmi rychle! Při příští návštěvě lháře můžete také do kapsy přihodit oko pravdy.

Jde o tradiční amulet, který se v různých kulturách považuje za ochranu před negativní energií a lží. Nosí se také jako šperk nebo amulet, případně ho můžete umístit na viditelném místě doma či v pracovním prostoru.

Jak si snadno vyrobit domácí oltář?

Oltář slouží k navázání kontaktu mezi naším světem a magickou sférou. Jeho prostřednictvím můžete dokonce projít do jiných dimenzí! Zesiluje vyřčená kouzla a chrání vás. Postavit si ho můžete i doma, a to pevný i přenosný.

Neméně důležitý je pentagram.
Neméně důležitý je pentagram.

Co nesmí chybět?

Jeho účinek se nezmění, ať zvolíte jakoukoli formu. Nezapomeňte však, že by nemělo chybět athamé, které zahání démony, hůlka, jako symbol vzduchu, svíce, pohár jako živel vody a sůl jako prostředek očisty.

Neméně důležitý je pentagram, který zesiluje magickou energii kolem vás. V nejlepším případě by každý, kdo využívá sílu magie, měl mít doma knihu stínů neboli grimoár, ve kterém jsou uschována všechna kouzla a rituály. A pak už zbývá jen oltář zasvětit. I toto je snadné.

Co musíte odříkat?

Omyjte ho vodou se solí a zapalte bílou svíci. Potom odříkejte modlitbu: „Volám tě, matko země, abys tento oltář spojila s živly, kterým vládneš. Nechť je požehnaný mě chránit a připravený mi sloužit. Slovy ho očisťuji a žehnám mu.

Volám tě, ohni, volám tě, země, volám tě, vodo. Volám tě, vzduchu, přijď a dej mi sílu.“ Hotovo!

Má čarovnou moc.
Má čarovnou moc.

Zázračný kmín v kuchyni

Až sáhnete po kmínu, vzpomeňte si na jeho čarovnou sílu. Je totiž prostředkem ochrany a rituální očisty místa, často se přidává také do kadidla.

Úplně stačí, když s ním čas od času provoníte prostory při přípravě nedělního oběda nebo nasypete trochu do rohů v místnosti, kde se doma často hádáte. Brzy bude klid!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
fialova4

Už dlouho se zajímám o magii a talismany, takže tenhle článek mi přišel jako od Bůh. Zejména nápad s prasátkem a slunečnicí se mi zalíbil. Myslím, že je důležité obklopovat se pozitivní energií, tak proč to nezkusit.

klarajelinkova

Ten članek je celkem zajímavý, i když nevím, jestli v tohle všechno verim. Ale možná zkusím to prasátko na středu, když se tu píše, že pomaha s penězmi. Každopádně mě to bavilo číst.

veracerna

Článek je super! Už dlouho praktikuju, že do kabelky dávám malé předměty, které mají pro mě pozitivní význam. Teď mám pár nových tipů, co přidat. Sova na úterý a lotosový květ na neděli mě zaujaly nejvíc. Děkuju za inspiraci!

cerna61

Musím říct, že mě ten článek docela dostal. Věřím na sílu symbolů a talismanů, takže si určitě nějaké ty předměty domů pořídím. Hlavně ten čtyřlístek na pondělí a slunečnici na čtvrtek mi přijdou super. S těmi by měl být každý týden o něco lepší!

sdílejte článek
Související články
Nauka o číslech – numerologie – vám poradí, s kým stvoříte ideální pár. Stačí jen znát, kdy se muž, co vás zajímá, narodil. Pak porovnejte své životní číslo s jeho číslem, a hned budete mít jasno. Omystické povaze čísel psali do hliněných tabulek již staří Sumerové. Spojitost čísel s člověkem a lidským osudem je nabíledni, každý jsme se „někdy“ narodil. To […]
Podle lékařů mi nebylo pomoci. Já ale věřila, že se stane zázrak a já porazím smrt. V těžké chvíli se objevila babička, aby mi poradila. Ještě když jsem slavila své šedesáté narozeniny, říkala jsem si, že jsem zdravý člověk, který si nemá na co stěžovat. A asi jsem se rouhala, protože se sešel rok s rokem, a udeřily problémy ze […]
Feng-šuej je starobylé čínské umění, které vám ukáže, jak být doma v harmonii s přírodními energiemi a přinést štěstí a lásku. Nejdůležitější zásadou feng- -šuej je udržování čistoty a pořádku. Chaos blokuje tok pozitivní energie a může negativně ovlivnit celý váš život. Základní životní energie se pak nazývá čchi a udržuje rovnováhu a harmonii v přírodě i v lidském těle. Vchod do […]
Můj malý syn mi začal náhle povídat pohádky, které jsem znala ze svého dětství. Tvrdil, že je zná od babičky, která za nim chodí, když spinká. Můj šestiletý syn na mě vykulil oči zpod peřiny a řekl: „Mami, nečti mi pohádky z knížky, ale vyprávěj je jen tak, jak to dělala babička u tebe!“ Svojí poznámkou mě překvapil. […]
reklama
Partnerské vztahy
Ubližuje, ale i tak ho milujete?
Proč ženy tak často zůstávají ve vztazích, které je ničí? Jak je těžké od sebe odehnat darebáka dřív, než vás úplně vysaje, zničí a odhodí? Když máte nevyřešené problémy z dětství, které se týkají neopětované lásky, máte pak tendence nacházet si muže, s nimiž zažíváte stejné trápení. Protože vás tyto prožitky velmi zasáhly, podvědomě hledáte někoho, kdo by vám je pomohl […]
Co napoví vaše poloha v posteli?
Oblíbená pozice, ve které spolu se svojí drahou polovičkou usínáte, odhalí, jak to mezi sebou máte a v jakém stadiu se váš vztah právě nachází. Ve spánku si totiž nemůžete nic nalhávat. Spánek je očistný nejen pro naše tělo, mysl a duši, ale také je ideální k tomu, abyste si mohla nalít příslovečného čistého vína co se týče vztahu […]
Kolegyně mi záviděla, a tak mi dělala naschvály
Ženy dokážou být někdy opravdu zákeřné. S kolegyněmi jsme myslely, že k nám Eva lehce zapadne. Jenže jako jediná bez dětí i chlapa to těžce nesla a odnášela jsem to právě já. Svou práci v kanceláři miluji, ale jak už tomu běžně bývá, v kolektivu plném žen se nevyhnete intrikám, pomlouvání a naschválům. My jsme se třemi kolegyněmi byly naprosto sehrané a byly […]
Mít se ráda opravdu není sobectví
Naučte se přistupovat k sobě s větší velkorysostí. Buďte na sebe hodná a sama sebe se naučte chválit a ocenit. Budete mnohem šťastnější. Představte si teď, že se pozorujete očima své kamarádky. Neviděla by přece na vás jen nedostatky, o kterých se domníváte, že je máte. Zkuste vyslovit následující větu: Možná nejsem úplně dokonalá, ale některé mé vlastnosti jsou prostě skvělé! Uvědomte […]
Cestování
Starobylé Turecko – Evropa
Turecko nabízí rozmanité možnosti pro strávení letní dovolené. Luxusní hotelové resorty nabízí skvělé služby, ale místní městečka a letoviska také mnoho památek k poznávání. Letní dovolená v Turecku je další oblíbenou záležitostí českých turistů. Příjemné počasí tu panuje od května až do října, v letní sezoně tu je 12 hodin slunečního svitu a prakticky žádný déšť. Klasika, která neomrzí Oblíbenou […]
Kouzelné řecké ostrovy
Dokonalé pláže, krásná příroda, zajímavé památky a méně turistů. Tady navíc i trochu ušetříte a dovolená bude i tak úžasná! Zkuste něco nového a přitom řeckého! Krásný výhled Portara Zde najdete opravdu nádherné pláže s tyrkysovým Egejským mořem, malebné typické řecké vesničky i bohatou historii, zejména tu antickou. Na ostrově Naxos si užije ideální dovolenou ten, kdo touží po dobrém odpočinku a hlavně klidu. […]
Ochutnejte snové kouzlo Malediv
Máte-li hluboko do kapsy, tahle luxusní jihoasijská destinace vám zřejmě zůstane zapovězena. Tedy pokud si netroufnete na velké dobrodružství a nevydáte se na exotické Maledivy na vlastní pěst. Podaří-li se vám vychytat letenky, sen se může stát velmi rychle skutečností. Souostroví Maledivy na jihu Asie v Indickém oceánu tvoří řetězec 19 korálových atolů s celkem […]
Kalábrie úchvatná a malebná – Itálie
Není nad to užívat si na dlouhých písečných plážích a v zátokách si najít diskrétní místo jen pro sebe. Taková je dovolená v italské části Kalábrie. Pokud chcete zažít nefalšovanou italskou atmosféru, pak je pro vás Kalábrie tím pravým místem. Najdete ji v nejjižnější části země jako špičku pomyslné boty. Ač nepatří k nejbohatším regionům, […]
Krása a zdraví
NEJ přítel pudr…
V horkých dnech se pudr pasoval na velmi příjemného a spolehlivého pomocníka, který umí ohlídat krásu vaší tváře. Nechcete se přece lesknout jako zrcadlo… Dejte přednost štětci velkému a hustému, ten totiž dokáže nabrat ideální množství pudru a stejnoměrně ho rozprostřít. Na startu Před použitím štětcem zatřepejte, aby se načechral a oddělily se štětiny. Při nabírání pudru pohybujte štětcem v krabičce […]
Vyzkoušejte chlorelu
Jedná se o přírodní doplněk, který zvýší vaši energii a pomůže detoxikovat tělo od těžkých kovů. Obsažené vitaminy a minerály příznivě působí na správnou funkci jater, přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Chlorela podporuje celkovou regeneraci organismu. Pomocník při průjmu Do řady zemí nebo i u nás na dovolenou vyrážíme vybaveni probiotiky v tabletkách nebo léky pro případ průjmu. Mnohem lépe poslouží […]
Pošlete průjem tam, odkud přišel
Průjem může být letní nezvaný host, ale s těmito tipy ho snadno zaženete na ústup. Pamatujte, že prevence je lepší než léčba, a léto si užijete v plné parádě bez zbytečných běhů na toaletu. Takže slunce, moře a zábava – ano! Průjem? Rozhodně ne! Jak na letní grilovačky Léto je časem grilování a osvěžujících ovocných salátů. Ale pozor, dámy! Tyto […]
Bezpečné randění se slunečními paprsky
Na pohlazení od sluníčka se těšíme celý rok. Bronzový nádech pokožku omlazuje a tělo působí tak nějak zdravěji. Pamatujte ale na to, že i opalování je trochu věda a má svá pravidla. Na procházkách a při sportování je nejvíce v ohrožení tvář a dekolt. Nespoléhejte na předpověď počasí, i pod mrakem si můžete spálit nos a nastřádat si pod kůži UVA záření, které […]
Magický svět
Přičarujte si bohatství!
Rituály nedělají zázraky, ale pomohou vám přitáhnout to, co si přejete. Vyzkoušejte kouzlo na získání peněz a inspirujte se pravidly, jak si udržet hojnost podle pravidel feng-šuej. Magické rituály přitahují příležitosti a dávají možnost přitáhnout si do života hojnost. Nečekejte ale, že když si uděláte rituál na prosperitu a peníze, že rovnou vyhrajete v loterii nebo se vám hned ocitne větší obnos […]
Modlitba mi vrátila ukradenou tašku
Když jsem zjistila, že mi zmizela kabelka i s penězi a doklady, propadla jsem panice. Prosila jsem Boha, ať mi pomůže. A opravdu se stal zázrak! Svůj příběh, který se odehrál před pěti lety, bych nazvala „Síla modlitby“. Ten den jsem vyrazila na nákup do supermarketu. Šla jsem si koupit meloun. Svou tašku jsem měla položenou v přihrádce prázdného nákupního […]
Numerologie dne vašeho narození
1/ Jste přirození vůdci s velkou nezávislostí a odvahou. Jen tak dál! 2/ Máte silné empatické schopnosti a otevřené srdce pro druhé. To z vás dělá velmi oblíbené jedince. 3/ Jste kreativní, komunikativní a velice společenští, vynikáte zejména v tvůrčích činnostech. 4/ Jste praktičtí, stabilní a vytrvalí s velkým smyslem pro detail, což vám umožňuje dosáhnout dlouhodobějších cílů. 5/ Milujete svobodu, změny […]
Projevila se ve mně duše alchymisty?
Odjakživa mě přitahuje všechno tajemné. Zajímám se o bylinky i moc kamenů. Jen škoda, že jsem promarnila příležitost v dětství. Tu knihu jsem si prostě měla vzít! Pořád se mi vybavuje ta zvláštní vzpomínka z dětství. Chodila jsem ještě na základní školu. Po vyučování jsem musela chodit do družiny. Ta byla ve staré budově nedaleko školy. Jednou nás tam […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Vstupuje se na bájné hoře Blaník do jiné dimenze?
epochanacestach.cz
Vstupuje se na bájné hoře Blaník do jiné dimenze?
„Nic než tmářství kacířů,“ rozčiluje se roku 1404 pražský arcibiskup Zbyněk Zajíc z Hazmburka, když se doslechne o podivných pověstech, které se vážou k hoře Blaník ve středních Čechách. Ale on už ty čarodějné rejdy jednou provždy zatrhne! Jak se rozhodne, tak také udělá. „Zakažte lidem stoupat na tu horu,“ klade na srdce pražský arcibiskup
Fazolová pomazánka
tisicereceptu.cz
Fazolová pomazánka
Objevte kouzlo luštěninových pomazánek třeba s touto dobrotou z bílých fazolí. Skvělá je i na topinky. Potřebujete 300 g bílých uvařených fazolí (nebo fazole v konzervě ve slaném nálevu) 2 vejc
Vraťte medaile. Máte pozitivní test!
epochaplus.cz
Vraťte medaile. Máte pozitivní test!
Dobře znají ten pocit, když jim vestoje tleská celý stadion nebo když jim hostesky navlékají žlutý trikot. Jenže poznali i obrácenou tvář vrcholového sportu. Dny, kdy z titulních stran novin celého světa křičelo velkými titulky jejich jméno. A u něj ještě výraznější text: Dopingový hříšník… Sprintérská rivalita mu zničila život Dlouhá léta bojují o trůn nejrychlejšího
Oloupej to, seškrábej a vykroj
panidomu.cz
Oloupej to, seškrábej a vykroj
Vezmete-li do ruky správnou škrabku, brambory s ní máte oloupané dohladka vcukuletu, zeleninu, než bys řekl švec. Ale kde sehnat takovéto pomocníky? Poohlédněte se po nich třeba na internetu. K oloupání brambor leckterá hospodyňka používá nůž na krájení, lepší však bývá škrabka. Za naostřenou čepelí bývá totiž štěrbina a za ní opora, která zabraňuje, aby
Moderní obývací pokoj
rezidenceonline.cz
Moderní obývací pokoj
Text: Alena Müllerová Foto: Archiv firem
Tragické následky exorcismu v Evropě
enigmaplus.cz
Tragické následky exorcismu v Evropě
Jeden z nejstrašlivějších novodobých případů údajného posednutí se odehrává v roce 1974 v anglickém městě Ossett, kde žije silně věřící křesťan Michael Taylor se svou ženou Christine. Oba společně doc
Chorvatská automobilka Rimac slaví modelem Nevera už 15 let existence
iluxus.cz
Chorvatská automobilka Rimac slaví modelem Nevera už 15 let existence
Chorvatská společnost Rimac Automobili, známá svými elektrickými hyperauty, oslavuje 15 let působení na trhu uvedením speciální edice modelu Nevera. Tato limitovaná edice, označená jako Nevera 15th An
Jako poslední záchrana: Co byste o pupečníkové krvi měli vědět?
21stoleti.cz
Jako poslední záchrana: Co byste o pupečníkové krvi měli vědět?
Pořád je to opomíjená záležitost, třebaže lékaři upozorňují na evidentní přínos. Význam pupečníkové krve pro lékařské zákroky byl potvrzen před 30 lety, kdy byla v pražské nemocnici v Motole provedena
Konstantinopol: Během moru císař vybíral daně i od mrtvých
historyplus.cz
Konstantinopol: Během moru císař vybíral daně i od mrtvých
Část obránců Konstantinopole uprchne. Vytušili, že město co nevidět padne, a chtějí si zachránit život. Císař Konstantin XI. však byzantskou metropoli neopustí. Vždyť jejími ulicemi kráčely dějiny. S hrstkou nejvěrnějších druhů bude s Turky v roce 1453 bojovat do posledního dechu!   Stěhování na východ Řím ohrožují barbaři. Současně stále více jeho obyvatel konvertuje ke
Proč Valenta s herectvím defitivně sekl?
nasehvezdy.cz
Proč Valenta s herectvím defitivně sekl?
Franta je v Ulici stálicí, diváky už ale další příběhy oblíbené postavy na podzim nečekají. Jeho představitel Matyáš Valenta (27) totiž s herectvím sekl! „Myslím, že jsem se hodil na to dětské herec
Zabiják celebrit speedball: Zaručená vstupenka na onen svět
epochalnisvet.cz
Zabiják celebrit speedball: Zaručená vstupenka na onen svět
Je pátek, 5. března 1982, když do pokoje hotelu Chateau Marmont v Los Angeles vstupuje Bill Wallace. Hned na prahu ztuhne při pohledu na svého blízkého přítele, amerického komika Johna Belushiho, bezvládně ležícího na podlaze. Už mu není pomoci.   Příčinou smrti je drogový koktejl, kombinace heroinu a kokainu, slangově nazývaný speedball. Po komikově smrti
Jeho děti mají vždy přednost
skutecnepribehy.cz
Jeho děti mají vždy přednost
Je na mě milý a vlídný. Ale jen do chvíle, kdy něco potřebují jeho děti. Těm by, na rozdíl ode mě, snesl modré z nebe. Dá jim vše, o co si řeknou. Nemohu si pomoct, ale jeho rozhazování mi jde na nervy. Manželovy děti z prvního manželství mám ráda a svoje děti jsem před nimi nikdy neupřednostnila. Kupovala jsem všem
4
0
Would love your thoughts, please comment.x