nejsem sama
Úvod
Krása a zdraví
Recepty
Nápady
Magický svět
Cestování
Partnerské vztahy
Příběhy
Domů     Přičarujte si bohatství!
Přičarujte si bohatství!
Vyzkoušejte magické rituály na přitáhnutí prosperity a pozvěte k sobě dostatek peněz.

Rituály nedělají zázraky, ale pomohou vám přitáhnout to, co si přejete. Vyzkoušejte kouzlo na získání peněz a inspirujte se pravidly, jak si udržet hojnost podle pravidel feng-šuej.

Magické rituály přitahují příležitosti a dávají možnost přitáhnout si do života hojnost. Nečekejte ale, že když si uděláte rituál na prosperitu a peníze, že rovnou vyhrajete v loterii nebo se vám hned ocitne větší obnos peněz jen tak, zničehonic, na účtu.

Prosperita ve vašem životě se projeví spíš tak, že vám přijde nová pracovní nabídka, možnost přivýdělku, vrátí se vám peníze, které vám někdo dluží. Prostě se vám objeví možnost peníze získat…

Odblokujte proud hojnosti, a užasnete.
Odblokujte proud hojnosti, a užasnete.

Se změnami začněte u sebe

Ženy, které samy sebe označují za smolařky a průšvihářky, svalují příčiny svých běd a nezdarů na vnější okolnosti. Svalují vše na špatnou karmu, zapšklé sousedy, nemožného manžela nebo závistivé kolegyně. Vinen je kdekdo, jenom ony samy ne.

Proto si zapamatujte hlavní pravidlo, jak k sobě přivábit bohatství: Vždycky, v každém věku, v kterýkoli den a na jakémkoli místě můžete začít nový život. Důležité je jen jedno – vaše odhodlání.

Dovolte si utrácet s požitkem

Všechno velké vždy začíná od malého, proto i v umění získávání peněz začínejte malými věcmi. Nebuďte smutná, že měřítka vašeho finančního života jsou zatím jen skromná. I pouhý nákup potravin můžete proměnit v malý svátek.

Plaťte za něj u pokladny s rozmachem hodným Rothschilda. Prociťte ten pocit, který se vás zmocňuje, když držíte v ruce bankovky. Na jejich hodnotě zatím nezáleží.

Važte si jich. Kolikrát vidíte, jak nedbale lidé zacházejí s penězi, jak se je snaží co nejrychleji schovat do peněženky a nedbají o to, že se mohou zmačkat!

Penízky se přivolávají pomocí zelené svíčky.
Penízky se přivolávají pomocí zelené svíčky.

Peníze musíte mít ráda

Peníze milují oběh, mají rády, když jsou utráceny a když je někdo utrácí s požitkem! Mít ráda peníze ani v nejmenším neznamená být chamtivá a lakomá.

Hrabivý člověk nemiluje ani tak peníze jako spíš proces jejich hromadění a skutečnost, že je prostě má. Energie rozvoje proudí tam, kde je radost a potěšení, nezapomínejte na to. Čím více se budete radovat, tím blíže máte k tvůrčí síle vesmíru.

Programujte se na hojnost

Někdy se zdá být těžké změnit myšlení a udělat ten první krok k bohatství. Možná si říkáte: „Vám se to řekne, ale pro mě, s mými problémy, to nebude možné a já mám na peníze prostě smůlu.“

Zastavte tento způsob myšlení, tím si zastavujete proud hojnosti, který k vám pak nemůže přijít, protože jí bráníte svým podceňováním sama sebe a nedůvěrou. Většina z nás si za svoji finanční situaci může často sama.

Tak moc si někdy nechceme přiznat svou odpovědnost, že je pro nás snazší žít v nedostatku a držet se zastaralých názorů, že se pak bojíme vystrčit hlavu a vylézt na světlo k novým možnostem. Je na čase to změnit!

Uvěřte v lepší život

Když změníte své přesvědčení, změníte také kvalitu svého života. Proto je dobré říkat si klidně i několikrát denně magické ubezpečení hojnosti:

„Zasloužím si to nejlepší a právě to ke mně právě teď přichází a já to s vděčností přijímám.“ Jednejte tak, jak vám napovídá vaše nové naladění, a důvěřujte vesmíru, že se o vás postará.

Na tohle téma bylo napsáno už tolik moudrých knih, že je škoda tyto znalosti nevyužívat vždy a všude. Nemusíte být zrovna čarodějka s kočkou na rameni, abyste změnila směr, jímž se řítí vlak vašeho života. Výsledky vás ohromí.

Kouzlo pro hojnost

Připravte si zelenou svíčku (symbol hojnosti a uvědomění), tyčinku ze santalového dřeva, 1 skořici vcelku, misku rýže, misku cukru a malé kameny. Vše rozložte na stole před sebou. Pomocí vonné tyčinky očistěte prostor pro rituál.

Zapalte svíčku a kolem ní rozložte kameny. Vezměte misky s rýží a cukrem, položte je před svíčku a řekněte: „Ať mi rýže přináší hojnost a cukr radost z úspěchů.“ Zapalte skořici, sfoukněte oheň a pomocí vzniklého kouře očistěte kameny kolem svíce.

Zaměřte se na všechny věci, kterých byste si přála v životě dosáhnout, a představte si, jak k vám přicházejí. Když cítíte, že jste hotova, zhasněte svíčku a poděkujte všem předmětům za jejich pomoc.

Kamínky pak položte v bytě na místo, kam si odkládáte svou peněženku, můžete je  nosit u sebe ve váčku nebo v podobě šperku. Vhodné kameny jsou tygří oko, avanturín, sluneční kámen, eudialit, goldstone, citrín, pietersit. 

Rituál na přivolání peněz

Důležité je načasování rituálu, některé dny jsou nakloněny finanční magii, jiné magii lásky. Pro rituály prosperity je vhodná neděle nebo čtvrtek.

Jak na to?

Připravte si svíci zelené barvy, vonný olej, špendlík, svícen či podložku pod svíci, vonné tyčinky, jejichž vůně je vám libá, a sůl.

Zapalte tyčinku (představuje element vzduchu), do svíce vyryjte své jméno a tvar mince – symbolu peněz. Pak svíci pomažte olejem (element vody). Zavřete oči, svíci přiložte na čelo a představujte si, že už máte to, po čem toužíte.

Nejdůležitější část – vizualizace

Představujte si, jak držíte peníze v ruce, jak máte dostatek na účtu… Prostě vše, co pro vás hojnost představuje. Své přání říkejte v přítomném čase: „Ať mám peníze, žiji v blahobytu, mám plnou peněženku bankovek…“ Vše si představte a prociťte.

Pak postavte svíci na podložku nebo ji dejte do svícnu, nasypte kolem ní trochu soli (element země) a svíci zapalte (element ohně). Chvíli pozorujte její plamen. Pak ji nechejte hořet, pokud možno bez zhasínání.

Pokud už ji potřebujete uhasit, použijte zhášítko, nikdy svíci nesfoukávejte. Jakmile svíce dohoří, prohlédněte si zbytek vosku, může se v něm objevit nějaký obrazec.

Pak ho vyhoďte po proudu do tekoucí vody – potoka nebo řeky. Víc už na rituál nemyslete, nikomu o něm neříkejte a nechte vesmír pracovat za vás.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
prochazkova167

cože? magický rituály na prachy? no tak to jsem teda zvědavá, jestli by tohle šlo 😂 takovejhle věci mi přijdou fakt jak z pohádek, ale no tak, každej si musí najít svoje, čemu věří, co?

adeladostalova

Já už jsem slyšela o podobných věcech a vždycky to bylo takové… no, nic pro mě. Ale tenhle článek je napsanej tak fajn, že nad tím začínám přemýšlet trošku jinak. Možná to zkusím, člověk nikdy neví!

novakova

Musím říct, že článek mě opravdu zaujal. I když některé pracovní postupy zní až příliš magicky, je hezké připomenout si, že mnoho věcí začíná naší vlastní změnou přístupu. Vše je o energii a jejím správném směřování.

nemcova

Fascinující čtení. Přestože jsem vědecky zaměřený člověk, nemohu popřít určitou fascinaci možností, že naše myšlenky a přístupy mohou mít vliv na to, co přitahujeme do našich životů. Zajímalo by mě, jaké konkrétní rituály lidé praktikují a jaké mají výsledky.

ludmilafialova

No nic, zkousnu to 😀 Nevim jestli tomu věřim, ale co když to fakt pomůže? Už jsem na tom bodě, kdy si říkám, proč ne.

sdílejte článek
Související články
Podle lékařů mi nebylo pomoci. Já ale věřila, že se stane zázrak a já porazím smrt. V těžké chvíli se objevila babička, aby mi poradila. Ještě když jsem slavila své šedesáté narozeniny, říkala jsem si, že jsem zdravý člověk, který si nemá na co stěžovat. A asi jsem se rouhala, protože se sešel rok s rokem, a udeřily problémy ze […]
Feng-šuej je starobylé čínské umění, které vám ukáže, jak být doma v harmonii s přírodními energiemi a přinést štěstí a lásku. Nejdůležitější zásadou feng- -šuej je udržování čistoty a pořádku. Chaos blokuje tok pozitivní energie a může negativně ovlivnit celý váš život. Základní životní energie se pak nazývá čchi a udržuje rovnováhu a harmonii v přírodě i v lidském těle. Vchod do […]
Můj malý syn mi začal náhle povídat pohádky, které jsem znala ze svého dětství. Tvrdil, že je zná od babičky, která za nim chodí, když spinká. Můj šestiletý syn na mě vykulil oči zpod peřiny a řekl: „Mami, nečti mi pohádky z knížky, ale vyprávěj je jen tak, jak to dělala babička u tebe!“ Svojí poznámkou mě překvapil. […]
Když jsem zjistila, že mi zmizela kabelka i s penězi a doklady, propadla jsem panice. Prosila jsem Boha, ať mi pomůže. A opravdu se stal zázrak! Svůj příběh, který se odehrál před pěti lety, bych nazvala „Síla modlitby“. Ten den jsem vyrazila na nákup do supermarketu. Šla jsem si koupit meloun. Svou tašku jsem měla položenou v přihrádce prázdného nákupního […]
reklama
Partnerské vztahy
Ubližuje, ale i tak ho milujete?
Proč ženy tak často zůstávají ve vztazích, které je ničí? Jak je těžké od sebe odehnat darebáka dřív, než vás úplně vysaje, zničí a odhodí? Když máte nevyřešené problémy z dětství, které se týkají neopětované lásky, máte pak tendence nacházet si muže, s nimiž zažíváte stejné trápení. Protože vás tyto prožitky velmi zasáhly, podvědomě hledáte někoho, kdo by vám je pomohl […]
Co napoví vaše poloha v posteli?
Oblíbená pozice, ve které spolu se svojí drahou polovičkou usínáte, odhalí, jak to mezi sebou máte a v jakém stadiu se váš vztah právě nachází. Ve spánku si totiž nemůžete nic nalhávat. Spánek je očistný nejen pro naše tělo, mysl a duši, ale také je ideální k tomu, abyste si mohla nalít příslovečného čistého vína co se týče vztahu […]
Kolegyně mi záviděla, a tak mi dělala naschvály
Ženy dokážou být někdy opravdu zákeřné. S kolegyněmi jsme myslely, že k nám Eva lehce zapadne. Jenže jako jediná bez dětí i chlapa to těžce nesla a odnášela jsem to právě já. Svou práci v kanceláři miluji, ale jak už tomu běžně bývá, v kolektivu plném žen se nevyhnete intrikám, pomlouvání a naschválům. My jsme se třemi kolegyněmi byly naprosto sehrané a byly […]
Mít se ráda opravdu není sobectví
Naučte se přistupovat k sobě s větší velkorysostí. Buďte na sebe hodná a sama sebe se naučte chválit a ocenit. Budete mnohem šťastnější. Představte si teď, že se pozorujete očima své kamarádky. Neviděla by přece na vás jen nedostatky, o kterých se domníváte, že je máte. Zkuste vyslovit následující větu: Možná nejsem úplně dokonalá, ale některé mé vlastnosti jsou prostě skvělé! Uvědomte […]
Cestování
Starobylé Turecko – Evropa
Turecko nabízí rozmanité možnosti pro strávení letní dovolené. Luxusní hotelové resorty nabízí skvělé služby, ale místní městečka a letoviska také mnoho památek k poznávání. Letní dovolená v Turecku je další oblíbenou záležitostí českých turistů. Příjemné počasí tu panuje od května až do října, v letní sezoně tu je 12 hodin slunečního svitu a prakticky žádný déšť. Klasika, která neomrzí Oblíbenou […]
Kouzelné řecké ostrovy
Dokonalé pláže, krásná příroda, zajímavé památky a méně turistů. Tady navíc i trochu ušetříte a dovolená bude i tak úžasná! Zkuste něco nového a přitom řeckého! Krásný výhled Portara Zde najdete opravdu nádherné pláže s tyrkysovým Egejským mořem, malebné typické řecké vesničky i bohatou historii, zejména tu antickou. Na ostrově Naxos si užije ideální dovolenou ten, kdo touží po dobrém odpočinku a hlavně klidu. […]
Ochutnejte snové kouzlo Malediv
Máte-li hluboko do kapsy, tahle luxusní jihoasijská destinace vám zřejmě zůstane zapovězena. Tedy pokud si netroufnete na velké dobrodružství a nevydáte se na exotické Maledivy na vlastní pěst. Podaří-li se vám vychytat letenky, sen se může stát velmi rychle skutečností. Souostroví Maledivy na jihu Asie v Indickém oceánu tvoří řetězec 19 korálových atolů s celkem […]
Kalábrie úchvatná a malebná – Itálie
Není nad to užívat si na dlouhých písečných plážích a v zátokách si najít diskrétní místo jen pro sebe. Taková je dovolená v italské části Kalábrie. Pokud chcete zažít nefalšovanou italskou atmosféru, pak je pro vás Kalábrie tím pravým místem. Najdete ji v nejjižnější části země jako špičku pomyslné boty. Ač nepatří k nejbohatším regionům, […]
Krása a zdraví
NEJ přítel pudr…
V horkých dnech se pudr pasoval na velmi příjemného a spolehlivého pomocníka, který umí ohlídat krásu vaší tváře. Nechcete se přece lesknout jako zrcadlo… Dejte přednost štětci velkému a hustému, ten totiž dokáže nabrat ideální množství pudru a stejnoměrně ho rozprostřít. Na startu Před použitím štětcem zatřepejte, aby se načechral a oddělily se štětiny. Při nabírání pudru pohybujte štětcem v krabičce […]
Vyzkoušejte chlorelu
Jedná se o přírodní doplněk, který zvýší vaši energii a pomůže detoxikovat tělo od těžkých kovů. Obsažené vitaminy a minerály příznivě působí na správnou funkci jater, přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Chlorela podporuje celkovou regeneraci organismu. Pomocník při průjmu Do řady zemí nebo i u nás na dovolenou vyrážíme vybaveni probiotiky v tabletkách nebo léky pro případ průjmu. Mnohem lépe poslouží […]
Pošlete průjem tam, odkud přišel
Průjem může být letní nezvaný host, ale s těmito tipy ho snadno zaženete na ústup. Pamatujte, že prevence je lepší než léčba, a léto si užijete v plné parádě bez zbytečných běhů na toaletu. Takže slunce, moře a zábava – ano! Průjem? Rozhodně ne! Jak na letní grilovačky Léto je časem grilování a osvěžujících ovocných salátů. Ale pozor, dámy! Tyto […]
Bezpečné randění se slunečními paprsky
Na pohlazení od sluníčka se těšíme celý rok. Bronzový nádech pokožku omlazuje a tělo působí tak nějak zdravěji. Pamatujte ale na to, že i opalování je trochu věda a má svá pravidla. Na procházkách a při sportování je nejvíce v ohrožení tvář a dekolt. Nespoléhejte na předpověď počasí, i pod mrakem si můžete spálit nos a nastřádat si pod kůži UVA záření, které […]
Magický svět
Numerologie dne vašeho narození
1/ Jste přirození vůdci s velkou nezávislostí a odvahou. Jen tak dál! 2/ Máte silné empatické schopnosti a otevřené srdce pro druhé. To z vás dělá velmi oblíbené jedince. 3/ Jste kreativní, komunikativní a velice společenští, vynikáte zejména v tvůrčích činnostech. 4/ Jste praktičtí, stabilní a vytrvalí s velkým smyslem pro detail, což vám umožňuje dosáhnout dlouhodobějších cílů. 5/ Milujete svobodu, změny […]
Projevila se ve mně duše alchymisty?
Odjakživa mě přitahuje všechno tajemné. Zajímám se o bylinky i moc kamenů. Jen škoda, že jsem promarnila příležitost v dětství. Tu knihu jsem si prostě měla vzít! Pořád se mi vybavuje ta zvláštní vzpomínka z dětství. Chodila jsem ještě na základní školu. Po vyučování jsem musela chodit do družiny. Ta byla ve staré budově nedaleko školy. Jednou nás tam […]
Magické ranní rituály
Pokud chcete, aby každý váš den byl úspěšný, zkuste si po probuzení dopřát více času, kdy se věnujete výlučně sama sobě. Kouzelné rituály vám pomohou uskutečnit vlastně jakýkoli záměr. Soustřeďte se po probuzení na své dýchání. Dobře vedený dech podporuje obranyschopnost organismu, ale především zklidňuje mysl. Proto jsou dechová cvičení pro tělo a duši očistná. Stačí 5–10 min dechových […]
O svatojánské noci jsme viděly tančit víly
Tentokráte jsme si chtěly natrhat léčivé bylinky samy. Najednou jsme ale uslyšely v lese tichý zpěv. Nad pasekou se vznášela mlžná zjevení. Bylo to před mnoha lety. Tehdy jsme se vypravily s dcerou a vnučkou na chalupu, protože svatojánská noc vycházela na víkend, a navíc byl přesně v ten den úplněk. Kdy se tohle poštěstí? Aby úplněk vyšel přesně na […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Vstupuje se na bájné hoře Blaník do jiné dimenze?
epochanacestach.cz
Vstupuje se na bájné hoře Blaník do jiné dimenze?
„Nic než tmářství kacířů,“ rozčiluje se roku 1404 pražský arcibiskup Zbyněk Zajíc z Hazmburka, když se doslechne o podivných pověstech, které se vážou k hoře Blaník ve středních Čechách. Ale on už ty čarodějné rejdy jednou provždy zatrhne! Jak se rozhodne, tak také udělá. „Zakažte lidem stoupat na tu horu,“ klade na srdce pražský arcibiskup
Fazolová pomazánka
tisicereceptu.cz
Fazolová pomazánka
Objevte kouzlo luštěninových pomazánek třeba s touto dobrotou z bílých fazolí. Skvělá je i na topinky. Potřebujete 300 g bílých uvařených fazolí (nebo fazole v konzervě ve slaném nálevu) 2 vejc
Vraťte medaile. Máte pozitivní test!
epochaplus.cz
Vraťte medaile. Máte pozitivní test!
Dobře znají ten pocit, když jim vestoje tleská celý stadion nebo když jim hostesky navlékají žlutý trikot. Jenže poznali i obrácenou tvář vrcholového sportu. Dny, kdy z titulních stran novin celého světa křičelo velkými titulky jejich jméno. A u něj ještě výraznější text: Dopingový hříšník… Sprintérská rivalita mu zničila život Dlouhá léta bojují o trůn nejrychlejšího
Oloupej to, seškrábej a vykroj
panidomu.cz
Oloupej to, seškrábej a vykroj
Vezmete-li do ruky správnou škrabku, brambory s ní máte oloupané dohladka vcukuletu, zeleninu, než bys řekl švec. Ale kde sehnat takovéto pomocníky? Poohlédněte se po nich třeba na internetu. K oloupání brambor leckterá hospodyňka používá nůž na krájení, lepší však bývá škrabka. Za naostřenou čepelí bývá totiž štěrbina a za ní opora, která zabraňuje, aby
Moderní obývací pokoj
rezidenceonline.cz
Moderní obývací pokoj
Text: Alena Müllerová Foto: Archiv firem
Tragické následky exorcismu v Evropě
enigmaplus.cz
Tragické následky exorcismu v Evropě
Jeden z nejstrašlivějších novodobých případů údajného posednutí se odehrává v roce 1974 v anglickém městě Ossett, kde žije silně věřící křesťan Michael Taylor se svou ženou Christine. Oba společně doc
Chorvatská automobilka Rimac slaví modelem Nevera už 15 let existence
iluxus.cz
Chorvatská automobilka Rimac slaví modelem Nevera už 15 let existence
Chorvatská společnost Rimac Automobili, známá svými elektrickými hyperauty, oslavuje 15 let působení na trhu uvedením speciální edice modelu Nevera. Tato limitovaná edice, označená jako Nevera 15th An
Jako poslední záchrana: Co byste o pupečníkové krvi měli vědět?
21stoleti.cz
Jako poslední záchrana: Co byste o pupečníkové krvi měli vědět?
Pořád je to opomíjená záležitost, třebaže lékaři upozorňují na evidentní přínos. Význam pupečníkové krve pro lékařské zákroky byl potvrzen před 30 lety, kdy byla v pražské nemocnici v Motole provedena
Konstantinopol: Během moru císař vybíral daně i od mrtvých
historyplus.cz
Konstantinopol: Během moru císař vybíral daně i od mrtvých
Část obránců Konstantinopole uprchne. Vytušili, že město co nevidět padne, a chtějí si zachránit život. Císař Konstantin XI. však byzantskou metropoli neopustí. Vždyť jejími ulicemi kráčely dějiny. S hrstkou nejvěrnějších druhů bude s Turky v roce 1453 bojovat do posledního dechu!   Stěhování na východ Řím ohrožují barbaři. Současně stále více jeho obyvatel konvertuje ke
Proč Valenta s herectvím defitivně sekl?
nasehvezdy.cz
Proč Valenta s herectvím defitivně sekl?
Franta je v Ulici stálicí, diváky už ale další příběhy oblíbené postavy na podzim nečekají. Jeho představitel Matyáš Valenta (27) totiž s herectvím sekl! „Myslím, že jsem se hodil na to dětské herec
Zabiják celebrit speedball: Zaručená vstupenka na onen svět
epochalnisvet.cz
Zabiják celebrit speedball: Zaručená vstupenka na onen svět
Je pátek, 5. března 1982, když do pokoje hotelu Chateau Marmont v Los Angeles vstupuje Bill Wallace. Hned na prahu ztuhne při pohledu na svého blízkého přítele, amerického komika Johna Belushiho, bezvládně ležícího na podlaze. Už mu není pomoci.   Příčinou smrti je drogový koktejl, kombinace heroinu a kokainu, slangově nazývaný speedball. Po komikově smrti
Jeho děti mají vždy přednost
skutecnepribehy.cz
Jeho děti mají vždy přednost
Je na mě milý a vlídný. Ale jen do chvíle, kdy něco potřebují jeho děti. Těm by, na rozdíl ode mě, snesl modré z nebe. Dá jim vše, o co si řeknou. Nemohu si pomoct, ale jeho rozhazování mi jde na nervy. Manželovy děti z prvního manželství mám ráda a svoje děti jsem před nimi nikdy neupřednostnila. Kupovala jsem všem
5
0
Would love your thoughts, please comment.x