nejsem sama
Úvod
Krása a zdraví
Recepty
Nápady
Magický svět
Cestování
Partnerské vztahy
Příběhy
Domů     10 varovných znamení ze snů
10 varovných znamení ze snů
Nepodceňujte své sny, ze kterých se v noci probouzíte a vše si pamatujete!

Prostřednictvím snů k vám mohou přicházet nápovědy, jak se rozhodnout či na co si dát pozor. Skrze tajné symboly tak můžete pootevřít dveře do svého podvědomí. Jaká varování vám sny mohou předávat?

Od pradávna se lidé pokouší rozluštit záhadu snů. Symboly, které se vám v rámci snů vtisknou do paměti, vyvolají emoce a silně na nás zapůsobí, takže je rozhodně neignorujte. Prozradíme vám, co znamenají.

1. Nevěra

Zjevuje se vám nevěra ve snu? Tak se ptejte sama sebe: bojíte se, že ztratíte toho, koho máte ráda? Jste se svým vztahem spokojená?

Jaký vztah máte ke svému tělu a jeho touhám? Sny o manželské nevěře znamenají, že vaše sexuální touhy jsou spoutány a volají po naplnění.

Podobné sny s sebou nesou náznak strachu, problémy se sebeúctou a také podvědomé přijetí problémů ve vztahu. Zamyslete se, zda jste ve vztahu opravdu šťastná a zda je to vztah i dostatečně eroticky, a vůbec tělesně naplněný.

Oheň viděný z dálky značí vaši touhu po změně.
Oheň viděný z dálky značí vaši touhu po změně.

2. Oheň

Vidět ve snu hořet oheň je mimořádně silný zážitek. V závislosti na souvislostech pak může mít různý výklad. Oheň viděný zdálky symbolizuje touhu po změnách a celkové přeměně.

Hraní si s ohněm může být varovným signálem o nějaké riskantní činnosti. Pokud vidíte ve snu sama sebe zapalovat oheň, může to znamenat váš skrytý hněv, který byl potlačen. Ptejte se, jakým riskantním situacím, které vás děsí, se v životě chcete vyhnout.

3. Nahota

Zdá se vám, že chodíte nahá po ulicích? Pak se ptejte, nakolik se bojíte ostatním ukázat svou zranitelnost a to, kým ve skutečnosti opravdu jste. Sny o nahotě jsou časté a bývají spojeny s pocity obav a strachu z odhalení.

Cizí nahota ve snu znamená, že se brzy dozvíte celou pravdu o situaci, která vás trápí, nebo jde o symbol nového vztahu. Vlastní nahota znamená přijetí vlastních nedostatků a nedokonalosti. Může jít o přání zalíbit se blízkým ve vašem skutečném životě.

4. Létání

Létání ve snu vás zpravidla nutí dobít si po probuzení energii. Cítíte se volná a svobodná a máte pocit, že jste schopna dosáhnout čehokoli, co si na své životní cestě umanete.

Sny o létání často poukazují na nezbytnost dosáhnout naplnění svých tužeb a ambicí. Víte, kam směřujete? Jak se tam dostanete? Možná máte problémy se zvládnutím vlastního života, přesněji minimálně některých jeho dílčích oblastí.

5. Vodopády

Sen o vodopádech je skvělé znamení, symbolizující nový počátek a očištění od všeho starého. Pokud ve snu vidíte vodopády, zeptejte se sebe: Byly malé, nebo velké? V temné džungli, nebo na nádherné pláži?

To napovídá, jak zvládáte své životní překážky. Sny o vodě vám obvykle předávají zprávu o vašem citovém stavu z hlediska hlavy a mozku. Voda symbolizuje očištění a čistotu.

6. Domy

Jestli se vám zdají sny, kde hrají hlavní roli domy, ptejte se sebe: Jak se o sebe starám, jak o sebe pečuji? Jaká je moje role v tomhle světě? P

odle typu domu nebo různorodosti jednotlivých místností v něm může být i různá interpretace snu. Domy se zdají jako signál naprostého bezpečí a pohodlí. Mansarda může znamenat tajné vzpomínky, suterén intuici a podvědomí.

Těhotenství ve snu? Nenosíte v hlavě vizi nějakého projektu?
Těhotenství ve snu? Nenosíte v hlavě vizi nějakého projektu?

7. Těhotenství

Těhotenství viděné ve snu může být zaměřeno na budoucí projekty a skrytá přání. Může se týkat plánů, které teprve spřádáte o vlastní budoucnosti.

Sny o těhotenství mohou přinášet plodné nápady v práci i vztazích, které jsou už zralé k jejich uskutečnění a zhmotnění. Vidět se ve snu těhotnou znamená mohutný růst, prosperitu a rozvoj čehokoli.

Pokud ve snu vidíte těhotenství, klaďte si následující otázky: Co se teď zrovna pokouším dělat? Jakými změnami procházím ve svém životě?

8. Peníze

Jestliže ve svých snech vídáte peníze, ptejte se: Cítím se v bezpečí? Nemám nějaké dluhy? Jak bych se zachovala, kdybych vyhrála peníze? Peníze ve snu vám při probuzení navozují pocity vděčnosti.

Jsou znamením úspěchu, zadostiučinění a také toho, jak sama sebe vidíte a vnímáte. Výhra v loterii znamená změnu způsobu života, na kterou se mentálně nastavujete.

Dáváte-li naopak někomu ve snu peníze, je to strach ze ztráty někoho pro vás důležitého a cenného. Sny o penězích ukazují na váš vztah k pocitu dostatku a hojnosti.

9. Zuby

Pokud se vám zdá o zubech, ptejte se sama sebe, jaký máte ke svým zubům vztah. Sny, v nichž zuby vypadávají, jsou nejrozšířenější.

Zpravidla ohlašují příchod stresových situací, strach ze ztráty něčeho, nedostatek porozumění ve vztahu anebo upozornění na skrytou lež. Trhání zubů značí nezbytnost nalezení cesty ze složité životní situace. Zkažené zuby signalizují pocity obav a úzkosti.

10. Smrt

Sny o smrti můžete vnímat jakou poselství od blízkého člověka, který vám odešel, a tímto způsobem vás chce pozdravit a utěšit. Míváme je častěji, než si jsme ochotni přiznat.

Sny o smrti zpravidla většinou opravdu ohlašují závěr něčeho. Smrt znamená konec nějaké části sebe sama. Čeká vás možná uzavření nějakého hněvu, neklidu, úzkosti, na jejichž konci vás čeká zrození něčeho nového.

Sny jsou jazykem naší duše

Skrze sny se odkrývají stínové aspekty vaší osobnosti, které jste potlačila nebo neuznala. Odhalují vaše hluboké zážitky a nevědomé touhy.

Často pracují se symboly, které pro vás mají hluboký význam. Důležité je odhalit a pochopit tyto metafory a přenést je do vašeho osobního života.

Nesou vždy určitý smysl, a pokud tomuto poselství dokážete porozumět, prozkoumat je, pak vám mohou nabídnout pozoruhodný vhled, díky němuž se můžete vyvarovat i všelijakých nepříjemností.

Odhalíte poselství snu?

Nevědomá mysl se vám pokouší něco sdělit. Nevědomí se vyjadřuje v symbolech a tyto symboly tvoří svůj vlastní jazyk, kterému je potřeba porozumět a správně jej pochopit. Je čas odhalit skrytou moudrost, kterou vám vaše sny přinášejí. Tak se můžete lépe otevřít novým možnostem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
vesela

Já jsem se vždycky snažila svoje sny zapisovat a teď zjistím, že mají tak hluboký význam. Fascinující! Zvláště se mi líbí, jak je popsaná část o létání.

gabriela149

Podmanivé čtení. Symbolika snů mě vždy fascinovala, poskytuje unikátní pohled do našeho vnitřního světa a pocitů. Doporučuji se zamýšlet nad tím, co nám naše vlastní sny mohou nabízet.

adela

No jo, sny, to je věc. Hned jak budu mít nějakej sen o ohni, tak vím, že se něco chystá. Super článek, dost mě to chytlo.

tereza6

Tak jsem si fakt neuvědomovala, že sní o nevěře by mohlo něco takovýho znamenat. Musím říct, že ten článek mi trošku otevřel oči.

sdílejte článek
Související články
Věřila jsem, že to bude ideální prostředí pro psaní. Takové strašidelné doupě se jen tak nevidí! Jenže v noci se ta barabizna probudila k životu a já byla strachy bez sebe. Opřela jsem se vší silou do dveří a vzala za kliku. Při prvním kroku jsem klopýtla přes práh a při pádu do temného prostoru se mi na tvář přilepila […]
Osvěží, a navíc v sobě ukrývají magickou sílu díky svým ingrediencím. Pojďte si s námi trochu začarovat u dobrého, vychlazeného drinku! Budete překvapeni, jak jednoduché to je. Myslíte si, že si čarodějky dávají v létě také dovolenou? Ani náhodou. Připravte si pár kostek ledu, sáhněte po správné sklenici a připravte si nápoj, který vás ochrání před zlými duchy nebo přinese do […]
Nemohla to být náhoda. Zlé zjevení na dně šálku kávy se objevilo už dvakrát a dvakrát jsem poté oplakávala smrt někoho blízkého! Nedokážu vyjádřit ten zvláštní pocit, když se mi to stalo poprvé. Bylo mi asi třináct let. U obce, kde bydlím, se stalo vlakové neštěstí. Tehdy při něm zahynulo hodně lidí. Celý vagon motoráčku byl zdemolován. […]
Jste už dlouho sama a nedaří se vám potkat vhodného partnera? Zkuste to podle moudrého učení feng-šuej, které vám může pomoci nejen tipy, jak udělat domov kouzelnějším, ale také jak potkat pana Božského. Když to v dávných dobách nešlo jinak, lidé se uchylovali k milostné magii. A dělají to i dnes. Existují metody, jak přivábit […]
reklama
Partnerské vztahy
Syndrom náhle prázdného hnízda
Když se děti osamostatní a odcházejí z domova, můžete se cítit docela ztracená. Jejich pokoj je prázdný, lednička naopak plná. A všude je takové divné ticho. Jak se s tím vyrovnat a zařídit si nový život? Po odchodu dětí se vám změní život. Některé matky to uvítají s radostí a oddychnou si, ale jiné se potýkají s tíží a smutkem. Říká se […]
Syn je hypochondr a já to odnáším
Nejdříve jsem si myslela, že je jen líný a nechce se mu chodit do práce. Když ale začal nadávat na lékaře, že nemohou přijít na to, co mu je, pochopila jsem, že je situace mnohem horší. Každá maminka si od té doby, kdy se jí narodí děti, představuje, co z nich asi vyroste. Já jsem si děti […]
Vaše tělo mnohé napovídá. A nelže!
To nejlepší, co pro váš vztah můžete udělat, je neřešit, jaký je ten druhý, ale všímat si co nejvíc toho, jak se vedle něj cítíte vy sama! Jestli ve vás ten druhý vidí nějakou špatnou vlastnost, kterou vám vyčítá, je to velmi pravděpodobně právě ta, která ho štve na sobě samém! Možná se mu na sobě taky nelíbí, […]
Zvedněte si sebevědomí
Všechno, co prožíváte, začíná v hlavě. Způsob, jak vnímáte sama sebe, si utváříte už v dětství. Vyrovnaná žena se jen tak nehroutí, ta nejistá o sobě stále pochybuje. Je to i váš případ? Pomůžeme vám: Ženy s nízkým sebevědomím často uvěří manipulátorům, kteří jim říkají, že jsou neschopné a že za nic nestojí. Jsou velmi citlivé […]
Cestování
Italská královna – Sardinie
Pokud plánujete dovolenou, kdy si dopřejete plážovou zahálku, pak je pro vás Sardinie ideál­ní. Téměř 2000 km dlouhé pobřeží, fantasticky čisté moře a také zajímavé zbarvení písku od bílé až po zlatou či růžovou. Budete se tu cítit jako v ráji Na čtyři desítky sardinských pláží se pyšní oceněním Modrá vlajka. Nejkrásnější pláž Sardinie je […]
Dubrovník: Město s kouzlem dávné historie
Na samém cípu chorvatského pobřeží se nachází nádherné město, které v sobě snoubí modernu a starou architekturu. Dubrovník se nachází v jižní Dalmácii a je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Jeho historické centrum je dodnes obehnáno monumentálními hradbami. Uvnitř pak najdete nespočet obchůdků, kavárniček i tajuplných uliček, které přímo vybízí k tomu, abyste se v nich schovali před spalujícím letním […]
Chorvatsko, klenot Jadranu
Pro mnohé z nás je léto v Chorvatsku srdeční záležitostí. Sem Češi jezdí na dovolenou nejčastěji. Moře je tu krásně čisté a teplé, ceny stále ještě akceptovatelné a lidé pohostinní. Jadranské moře, které omývá chorvatské pobřeží, je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě. Sytá modř, skály kolem malých zátok i nekonečně dlouhé pláže, hory na dohled a mnoho ostrůvků v moři dělá […]
Mallorca je ráj Středomoří
Na Mallorce vás zcela jistě uchvátí rozlehlé pláže a azurově modré moře, ale i fantastická okolní příroda a historické památky. Navíc je na ostrově krásně po celý dlouhý rok, takže plánování dovolené je o to jednodušší. Přestože největší z Baleárských ostrovů Mallorca spadá oficiálně pod Španělsko, rozdíly v porovnání s pevninským Španělskem jsou znatelné na první pohled. Na Mallorce se mluví místním nářečím katalánštiny, […]
Krása a zdraví
Kroky ke zdraví a dlouhověkosti
Obyčejná chůze je jednoduchý a efektivní způsob, jak pečovat o své zdraví. Bez ohledu na věk či fyzickou kondici dokáže zlepšit celkovou kvalitu života. Projděte se do práce, na kávu nebo si třeba dopřejte svižnou procházku v přírodě. Můžete zkrátka chůzi lehce zakomponovat do běžného dne. Jak chodit správně Aby chůze fungovala, nestačí se jen tak loudat. Je […]
Posilujte svou imunitu
V novém miniseriálu vám přinášíme tipy na posílení imunity v průběhu celého roku. Dnes se zaměříme na zdraví prospěšné bylinky. Kouzelné bylinky umí zázraky a k udržení zdraví není lepších parťáků. Andělika lékařská Andělika pomáhá s trávením a proti nadýmání, při nechutenství a problémech se žaludkem. Ale také se jí dají vyhnat toxiny z těla, a to nejen běžné škodliviny, ale také jedy. Užívají […]
Mytí vlasů? Jděte s dobou!
Přáli byste si mít krásné lesklé vlasy, ale jako by jim pořád něco chybělo? Pečujete o ně, a pořád to není ono? Zkuste metodu CWC. Co se skrývá za písmeny CWC? Je zkratka anglických slov condicioner–wash–condicioner, tedy česky kondicionér– mytí–kondicionér. Spolu se správně vybranými vlasovými produkty touto metodou docílíte úžasných výsledků. Kondicionér, šampon, kondicionér Je to velmi […]
Pomóc, mám boreliózu!
Máte ráda procházky přírodou, toulky lesem nebo odpolední pikniky v parku? Pokud ano, je načase seznámit se s boreliózou, zákeřnou nemocí, která číhá i tam, kde byste to vůbec nečekala. Ptáci zpívají, květiny kvetou, a vy se rozhodnete, že je čas na procházku v přírodě. Vše vypadá idylicky až do okamžiku, kdy objevíte malého, nenápadného […]
Magický svět
Kávová sedlina prozradí, co vás čeká a nemine
Existuje mnoho způsobů, jak alespoň trochu nahlédnout do své budoucnosti. Jedním z nich je i věštění z kávové sedliny, které zvládnete jednoduše sami doma. A jak je o něm už po staletí známo, příliš často se nemýlí. K mnoha postupům věštění si musíte pořídit nějaké speciální pomůcky. To ovšem neplatí o věštění z kávové sedliny, které má doslova staletou tradici. Ačkoli se jedná […]
Pod starým stromem byl zakopaný poklad
Rádi jsme sedávali na zahradě ve stínu toho košatého, starého stromu. Neměli jsme ani tušení, že se v jeho kořenech skrývá velké tajemství. Strážce byl ale děsivý! Lenošili jsme pod tím stromem často a rádi. Stál v koutě zahrady u plotu, za nímž tekl potůček. Byl to obrovský dub, který musel být starý snad tisíc let. Tyto stromy se […]
Zkusila jsem vyvolávat duchy, a to se mi vymstilo
Manžel mě opustil kvůli jiné ženě a já byla úplně na dně. Souhlasila jsem s tím, že se zúčastním podivné seance. Měla jsem v tom vztahu navrch! Manžel nebyl žádný velký krasavec, zatímco já si mohla vybírat. Majetný taky závratně nebyl. Měli jsme byt v osobním vlastnictví, dvě auta a chalupu. Nic víc! Abych si nezkazila život, svou postavu a dobré […]
Magie oblečení: Noste na sobě štěstí!
Už vás nebaví počítat každou korunu a toužíte po balíku peněz? Tak zkontrolujte, co máte v šatníku. Stará čínská magie praví, že jakmile máte ve skříni nepořádek, odhání to od vás peníze a přitahuje nesnáze. Pozor si dejte také na barvy, které každý den oblékáte. Mají svůj jasný význam. Bílá košile k vám navrátí peníze Bílá je […]
Nenechte si ujít další zajímavé články
Japonská kapitulace: Císařův projev propašovali z paláce v koši s prádlem
historyplus.cz
Japonská kapitulace: Císařův projev propašovali z paláce v koši s prádlem
Pučisté v čele s majorem Kendžim Hatanakou horečně prohledávají Hirohitův císařský palác v Tokiu. Nemohou nalézt vytoužený úlovek a v nitru jindy zdvořilých Japonců už to pořádně vře. Půlnoc se zatím překulila do nového dne, kdy jejich vládce přizná světu hořkou válečnou porážku.   Na obloze nad japonskou Hirošimou se 6. srpna 1945 objevuje mohutný hřib.
Zdeněk Žák: „Mám staročeskou zahradu“
panidomu.cz
Zdeněk Žák: „Mám staročeskou zahradu“
Kdysi v seriálu Život na zámku byl za kovboje. Dnes má spoustu dětí i vnoučat a také koně. O ty se však stará hlavně jeho paní. Maminka Zdeňka Žáka učila v mateřské školce, otec byl nástrojařem, později konstruktérem. Zdeněk má mladšího bratra. Všichni bydleli v malém bytě v centru Prahy, v činžáku s pavlačemi do
Nebeské menu bude možné ochutnat na nové adrese
iluxus.cz
Nebeské menu bude možné ochutnat na nové adrese
Zážitkově gastronomická atrakce Večeře v oblacích patří k podzimní Praze stejně jako Karlův most či Pražský hrad. Nejen tyto dominanty české metropole si můžete při obědě či večeři prohlédnout z nevše
Jemně pikantní thajská polévka s kokosovým mlékem
tisicereceptu.cz
Jemně pikantní thajská polévka s kokosovým mlékem
Je pikantní, velmi jemná a odráží se v ní hned několik výrazných chutí. Suroviny 1 –2 kachní prsíčka 1  l zeleninového vývaru 1 balení rýžových nudlí 1 cm zázvoru 2 plechovky kokosového mlék
Když potkám toho pravého, poznám to okamžitě
skutecnepribehy.cz
Když potkám toho pravého, poznám to okamžitě
Zatvrdila jsem se a řekla si, že si už do života žádného chlapa nepustím. Potom jsem našla přede dveřmi kytici lučního kvítí. Všechno začalo tak, že jsem napochodovala ve Štěchovicích na parník. Doprovázel mě můj tehdejší kluk, a musela bych se hluboce zamyslet, abych si vzpomněla, jak se jmenoval. Měla jsem jich fůry. Byly to však samé
Poušť Atacama, nejsušší místo na planetě, rozkvetla uprostřed zimy
21stoleti.cz
Poušť Atacama, nejsušší místo na planetě, rozkvetla uprostřed zimy
Atacama se nachází v Jižní Americe, táhne se tisíc kilometrů podél Pacifiku od jižní hranice Peru po centrální část Chile. Prší zde jen velice zřídka, dle měření v jejím středu mezi roky 1570 až 1971
Hřbitovní záhada: Vesnici děsí živí mrtví!
enigmaplus.cz
Hřbitovní záhada: Vesnici děsí živí mrtví!
Na vesnickém hřbitově v San Bernardu v Kolumbii se už několik desítek let pohřbení nebožtíci sami od sebe mumifikují. Vědci si přitom marně lámou hlavu, co se to děje. Činí tak jeden nebožtík po druhé
Léta, kdy Charlie Sheen užíval drogy, se mu nakonec pořádně vymstila
nasehvezdy.cz
Léta, kdy Charlie Sheen užíval drogy, se mu nakonec pořádně vymstila
Charlie Sheen (58) si slávu užíval plnými doušky. Alkohol tekl proudem a bez drog a sexu nedokázal ani fungovat. Jednoho dne ale všechno zčistajasna skončilo – z úst lékařů si vyslechl, že je HIV pozi
Tajemná Macocha: Proč přitahuje sebevrahy?
epochanacestach.cz
Tajemná Macocha: Proč přitahuje sebevrahy?
Rozdíl teploty je značný. Zatímco venku zuří horké léto, při vstupu do jeskynního systému se výrazně ochlazuje. Ve vzduchu je vlhkost, dno jeskyně tvoří vodní hladina. Pohled ze stometrové hloubky propasti Macocha je neskutečný a nádherný. A mrazivý, když si uvědomíme, že tělo sebevraha dopadne na dno během pouhých čtyř vteřin. Píše se rok 1723.
Domácnosti i firmy pod náporem hackerů! Braňte se!
epochaplus.cz
Domácnosti i firmy pod náporem hackerů! Braňte se!
Počítače dnes používáme k mnoha transakcím od objednávání k jídla přes nákupy v obchodech až po ovládání bankovního účtu. Přitom jejich zabezpečení řada z nás věnuje menší pozornost než výběru zámku ke vchodovým dveřím a pojištění bytu. Zloději jsou však vždy napřed a již před dlouhou dobou se přesunuli i na internet. Vybílit kreditní kartu, kterou používáte k nákupům na
Geny, hormony, nebo sex: Proč plešatíme?
epochalnisvet.cz
Geny, hormony, nebo sex: Proč plešatíme?
Každý den člověku vypadne asi 100 vlasů. Mezi 100 000 zbývajícími je to celkem zanedbatelná ztráta. Řídnoucí ohon nebo první spálenina pokožky hlavy sluncem ale může signalizovat, že něco je v nepořádku. Zcela bez povšimnutí může dotyčný přijít až o 50 procent své kštice, než si uvědomí nesporný fakt: Začíná plešatět.   Muži se jí
Průsečík barev a designu
rezidenceonline.cz
Průsečík barev a designu
Interiér tak trochu extravagantního domu navrhla velmi kreativní designérka, jež hledala inspiraci v barvitém životním příběhu investorského páru, a vytvořila tak svěží a moderní platformu pro život uprostřed přírody. V městečku Itupeva v srdci brazilského státu São Paulo stojí rezidence, jež je více než jen obyčejným obydlím; je to místo setkávání velké rodiny, zasahující do
4
0
Would love your thoughts, please comment.x